Doprava zdarma
Ušetříte 309
Panasonic Lumix G100 + objektiv 12-32mm, fotoaparát

Panasonic Lumix G100 + objektiv 12-32mm, fotoaparát

Kód produktu: #FTDFPAG100051 EAN: 5025232940400
0 / 5 (0 hodnocení)

Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, 4/3" Live MOS, bajonet Micro Four Thirds (4/3"), 3" displej, 4K video, SD/SDHC/SDXC, elektronický hledáček, USB, WiFi, Bluetooth, microHDMI, sekvenční snímání 10 sn./s, stabilizace, objektiv 12-32 mm f/3,5-5,6 Podrobný popis


Možnosti doručení
Osobní odběr na prodejně Praha 9 ZDARMA
Doprava PPL ZDARMA
Zásilkovna ZDARMA
Dostupnost: na dotaz
Původní cena s DPH 19 799
Po slevě 19 490
bez DPH 16 107
Ušetříte 309

Vysoký potenciál a neomezené vyjadřování. 

LUMIX G100 vtěsnal řadu atributů, které jsou vhodné pro vlogování, do pozoruhodně kompaktního a lehkého těla. Je možné nahrávat vysoce kvalitní video v rozlišení 4K 30p, video FHD 60p a video FHD se zpomaleným/zrychleným pohybem. Pro pokročilé kameramany, fotoaparát LUMIX G100 podporuje záznam V-Log L. Režim Video Selfie snadno zachytí kameramana a pozadí, oboje ostře zaostřené bez nutnosti pravidelných úprav clony v závislosti na objektivu. Zadní displej Free Angle usnadňuje komponování selfíček. 

 
 5-Axis Hybrid I.S. – chůze a fotografování bez chvění. 

Pokud chcete zaznamenat videu typu „chůze a mluvení“ pro aplikace, jako je prohlídka památek, je nezbytný výkonný stabilizátor obrazu, aby se zabránilo roztřeseným snímkům, které není příjemné sledovat. 5osý hybridní I.S. (stabilizátor obrazu) zajišťuje účinné potlačení chvění v rozsáhlých situacích, jako je nahrávání za chůze nebo při jízdě v jedoucím vozidle, k nahrání stabilních videosnímků, na které se lze snadno dívat. 

 
OZO Audio od společnosti Nokia – rozpoznání obličejů osob, záznam perfektního zvuku. 

K dosažení prostorového záznamu zvuku o vysoké kvalitě má fotoaparát LUMIX G100 vestavěný zvukový systém OZO Audio od společnosti Nokia. Tři mikrofony nahrávají čistý, zářivý zvuk s vynikajícími obrazy – dynamická krajina s realistickým zvukem, jako kdybyste tam byli, rozhovory s jasnou řečí, snadné pokrytí na scéně kameramanem – to vše pouhým výběrem nejvhodnějšího režimu. Kombinuje technologie Panasonic a Nokia OZO Audio a také poskytuje režim sledování, který sleduje hlas cílového objektu. Není nutné, abyste investovali do samostatného externího mikrofonu. 

Vyhrazené tlačítko nahrávání – snadné odesílání do smartphonu. 

Ve fotoaparátu LUMIX G100 je vestavěné připojení prostřednictvím Bluetooth a Wi-Fi®, takže nabízí flexibilnější zkušenosti ze snímání a okamžité snadné sdílení snímků. Stisknutím vyhrazeného tlačítka pro nahrání se zahájí přenos videí a fotografií do smartphonu s nainstalovanou softwarovou aplikací společnosti Panasonic LUMIX Sync pro systém iOS / Android. Kompatibilita s technologií 4.2 (nazvaná BLE: Bluetooth Low Energy) umožňuje neustálé připojení k smartphonu či tabletu s minimální spotřebou energie. 

Stativ s gripem DMW-SHGR1 – procházejte se a fotografujte s tímto pohodlným příslušenstvím. 

LUMIX G100 je kompaktní a váží pouhých 412 g i s objektivem LUMIX G VARIO 12-32mm / F3.5-5.6 ASPH. / MEGA O.I.S. (H-FS12032). Stativ s gripem DMW-SHGR1* dále usnadňuje držení fotoaparátu a zároveň funguje jako kompaktní stativ. Po připojení fotoaparátu prostřednictvím USB je možné zahájit/zastavit záznam videa, uvolnit závěrku a povolit/zakázat režim spánku. * Stativ s gripem je dodáván v sadě DC-G100V. Rovněž se prodává samostatně. 

 • Ultrakompaktní bezrcadlovka
 • Fotoaparát určený pro vloggerskou tvorbu
 • 20,3 MPx snímač Live MOS
 • Tři mikrofony s technologií Nokia OZO Audio
 • 4K a Full HD videa
 • Podpora Wi-Fi, Bluetooth v4.2
 • Součástí balení objektiv Lumix G Vario 12-32mm
 • Výkonný pětiosý hybridní stabilizátor
 • Speciální video efekty
 • Frame Marker
 • Aplikace LUMIX Sync
 • Velikost: Šířka 115.6 x Výška 82.5 x Hloubka 54.2 mm
 • Hmotnost 345 g