TESLA Smart Dimmer Touch, chytrý stmívač

Kód produktu: #TSL-SWI-DIMMERT EAN: 8596115815025
0 / 5 (0 hodnocení)

Tesla Smart Dimmer TouchDotkněte se světla s chytrým stmívačem. Práce se světlem nikdy nebyla díky chytrému stmívači Tesla Smart Dimmer Touch jednodušší. Stačí jeden dotek a okamžitě si můžete nastavit přesně takovou intenzitu světla, jakou právě potřebujete. Podrobný popis


Možnosti doručení
Osobní odběr na prodejně Praha 9 ZDARMA
Doprava PPL 99
Zásilkovna 69
Dostupnost: do 4 pracovních dnů
765
bez DPH 632

Tesla Smart Dimmer TouchDotkněte se světla s chytrým stmívačem

Práce se světlem nikdy nebyla díky chytrému stmívači Tesla Smart Dimmer Touch jednodušší. Stačí jeden dotek a okamžitě si můžete nastavit přesně takovou intenzitu světla, jakou právě potřebujete.


Dotyková plocha

Manuální ovládání provedete díky dotykové ploše, která je velmi citlivá. Vy tak budete moct najít přesně tu intenzitu, která bude zrovna potřeba.


Aplikace Tesla Smart

Intenzitu světla můžete upravovat i z chytré aplikace ve vašem telefonu. V ní si pak navíc lze nastavovat různé scénáře toho, jak se světla mají v různých situacích chovat.


Hlasové povely

Poručte světlu! Ale opravdu. S osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa nebude ani zadávání úkolů hlasem žádný problém.


Ovládání odkudkoli

Jakákoli práce se světlem už nebude vyžadovat víc, než mávnout prstem. To stačí, aby se světla rozzářily, ztlumily anebo úplně zhasly. A je jedno, pokud tohle mávnutí provedete přímo na přístroji, nebo v chytré aplikaci ve vašem telefonu.


Přizpůsobte nastavení sobě

Vy sami víte, co a jaké nastavení vám nejvíce vyhovuje. Řekněte o tom světlům v chytré aplikaci! Ta se ráda vašim preferencím přizpůsobí. Večer se můžou například automaticky rozsvítit pouze na úsporný režim, aby nedošlo k nepříjemnému oslnění.