TESLA Smart Plug, chytrá zásuvka

Kód produktu: #TSL-SPL-1 EAN: 8596115815087
0 / 5 (0 hodnocení)

Na první pohled obyčejná zásuvka, na ten druhý vysoce důmyslné zařízení, umožňující ovládat chytrou domácnost a z obyčejných spotřebičů chytré učinit. Připojení je řešeno přes Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz či rozhraní Bluetooth pro ještě snadnější párování.  Podrobný popis


Možnosti doručení
Osobní odběr na prodejně Praha 9 ZDARMA
Doprava PPL 99
Zásilkovna 69
Dostupnost: do 4 pracovních dnů
409
bez DPH 338

Na první pohled obyčejná zásuvka, na ten druhý vysoce důmyslné zařízení, umožňující ovládat chytrou domácnost a z obyčejných spotřebičů chytré učinit. Připojení je řešeno přes Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz či rozhraní Bluetooth pro ještě snadnější párování. Jednoduše nainstalujte bezplatnou aplikaci Tesla Smart (plně v češtině) a poté již budete moci svá zařízení vypínat či zapínat stiskem jediného tlačítka – ať už jste zrovna doma, nebo na cestách. Zásuvka se rovněž může pochlubit plnou podporou služeb hlasového ovládání Amazon Echo a Google Assistant, takže pokud jste zvyklí, že chytrá domácnost reaguje na váš hlas, s touto chytrou zásuvkou budete ihned ve svém živlu.

Snadné nastavení automatického spínání

Velmi užitečnou funkcí je i možnost nastavení automatického spínání, s jehož pomocí si určíte, kdy se má konkrétní připojené zařízení vypnout či zapnout. To se bude hodit v případech, kdy jedete na dovolenou, ale chcete, aby si okolí myslelo, že jste doma. Snadno tak ochráníte domácnost před nezvanými návštěvami či připravíte domov na váš příjezd.

Chytrá zásuvka, která dokáže zázraky! Umožní vám ovládat připojená zařízení jediným tlačítkem, nastavit plán automatického spínání, sledovat spotřebu elektrické energie a mnohem více. Disponuje podporou hlasových asistentů Amazon Echo a Google Assistant a je postavena na otevřené platformě Tuya.

  • Chytrá zásuvka, která vám umožní na dálku ovládat svá zařízení a spotřebiče
  • Stiskem jediného tlačítka lze zařízení na dálku zapnout i vypnout
  • Široké možnosti nastavení automatizace v systému Tesla Smart (Tuya)
  • Plně kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Echo a Google Assistant
  • Možnost nastavení automatického spínání
  • Kontrola aktuální i dlouhodobé spotřeby elektrické energie
  • Integrované tlačítko umožní zásuvku vypnout bez nutnosti použít aplikaci