TESLA Smart Plug Dual, chytrá zásuvka

Kód produktu: #TSL-SPL-2 EAN: 8596115815117
0 / 5 (0 hodnocení)

Chytrá zásuvka, duální. Ovládání mobilní aplikací. Doplněk pro váš chytrý domov. Ovládání připojených spotřebičů na dálku. Tlačítko vypnutí.  Podrobný popis


Možnosti doručení
Osobní odběr na prodejně Praha 9 ZDARMA
Doprava PPL 99
Zásilkovna 69
Dostupnost: do 4 pracovních dnů
589
bez DPH 487

Tesla Smart Plug Dual

Tesla. To je chytrý domov ve vašich rukách, kterému propadnete i vy! Chytré zásuvky této společnosti dokážou opravdové zázraky. Stanou se skvělým společníkem jakéhokoliv obyčejného spotřebiče, který promění v chytrý spotřebič s jednoduchým a příjemným ovládáním na dálku – a to jednou aplikací.

Aplikace Tesla Smart

Mějte pod palcem Tesla zařízení ve své domácnosti. A nejen ty! Chytrá aplikace Tesla Smart podporuje desítky chytrých Tesla zařízení, ale také zařízení konkurenčních výrobců. Spojte části své chytré domácnosti v jednoduchý ekosystém – ovladatelný jednou aplikací – Tesla Smart.

Aplikace umí vše, co byste od chytré domácnosti očekávali. To znamená, že slouží nejen jako dálkové ovládání k samostatným zařízením, ale umí je také spouštět a nastavovat podle rozvrhu a scénářů. Stačí si nastavit konkrétní podmínky a pravidla podle vašich požadavků a aplikace už udělá vše za vás.

  • Centrum vaší chytré domácnosti
  • Ke stažení z Google Play nebo App Store.
  • Kompletně v češtině
  • Chytrá zásuvka
  • Ovládání připojených spotřebičů
  • Dálkové ovládání přes aplikaci