Doprava zdarma Panasonic Lumix G pancake 20 mm F1.7 ASPH black objektiv

Panasonic Lumix G pancake 20 mm F1.7 ASPH black objektiv

Kód produktu: #H-H020AE-K EAN: 5025232754045
0 / 5 (0 hodnocení)

Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, LUMIX G 20mm / F1.7 II ASPH. Podrobný popis


Možnosti doručení
Osobní odběr na prodejně Praha 9 ZDARMA
Doprava PPL ZDARMA
Zásilkovna ZDARMA
Dostupnost: na dotaz
8 250
bez DPH 6 818

Díky rychlému F1.7 může tento objektiv s pevným ohniskem zachytit nádherné, expresivní obrazy s jemným, měkkým zaostřením a vysokým kontrastem. Univerzální 20mm ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm kinofilm: 40 mm) je vhodná pro širokou škálu příležitostí, od každodenního focení po záměrně kreativní záběry, využívajíc tak výhodu svého krásného, měkkého zaostření.

LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH je dramaticky kompaktní a lehký, navzdory svému jasu F1.7. S tímto tenkým, placatým objektivem je snadné LUMIX G přenášet. Už jste téměř připraveni na cokoliv, co inspiruje toho fotografa uvnitř vás – každodenní scény, okolní krajiny, záběry uvnitř při tlumeném osvětlení, běžné snímky nebo umělecké záběry.

Sofistikovaný vzhled s kovovou povrchovou úpravou modelu LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH zvyšuje potěšení z vlastnictví a dále zkvalitňuje fotoaparáty řady LUMIX G.

Pokud je instalovaný na fotoaparátech řady LUMIX G, umožňuje LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH využití pokročilého systému kontrastního AF, který zahrnuje funkci rozpoznání obličeje a zvyšuje tak pohodlí a potěšení z fotografování.

Systém objektivu se skládá ze sedmi čoček v pěti skupinách a využívá dvě asférické čočky daleko efektivněji, aby minimalizoval jak zkreslení, tak chromatickou aberaci, čímž dosahuje super vysokého rozlišení od rohu k rohu. Sedm segmentů dává cloně kulatý tvar, který produkuje atraktivní hladký efekt v nezaostřených částech záběru, pokud fotografujete s velkou clonou. Tento objektiv je také vybaven vysoce spolehlivým kovovým bajonetem a využívá několikrát potažené součásti, které minimalizují duchy a odlesky, což ještě více zdokonaluje optický výkon.

  • Bajonet: Micro Four Thirds (4/3")
  • Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm): 40
  • Min. ohnisková vzdálenost: 20
  • Průměr filtru: 46
  • Optická stabilizace: Ne
  • KONSTRUKCE
  • Hmotnost (g): 87
  • Délka: 25.5