Doprava zdarma Joby GripTight PRO TelePod - Black / Red, stativ

Joby GripTight PRO TelePod - Black / Red, stativ

Kód produktu: #E61PJB01534 EAN: 0817024015343
0 / 5 (0 hodnocení)

JOBY stativ GripTight PRO TelePod, teleskopické provedení, třísekční teleskopická středová tyč s TwistLock aretací je zakončena ¼“ šroubem, 3 stativové nohy, odnímatelnou BlueTooth spoušť, určeno pro fotografování a natáčení videa s telefony, fotoaparáty a akčními kamerami. Barva: černá/červená. Podrobný popis


Možnosti doručení
Osobní odběr na prodejně Praha 9 ZDARMA
Doprava PPL ZDARMA
Zásilkovna ZDARMA
Dostupnost: na dotaz
2 330
bez DPH 1 926

Stolní stativ GripTight PRO Telepod charakterizuje minimální výška 34 cm, maximální činí až 79 cm. Model je určen pro práci s telefony šířky 56 - 91 mm: držák (klip) GripTight PRO 2 Mount je součástí balení. Využijete ho i s kompaktními a CSC fotoaparáty: kulová hlavička se ¼“ šroubem je součástí balení. A hodí se i pro práci s outdoor kamerami: GoPro adaptér (Pin Joint Mpunt) je součástí balení.

Nabízí aretaci

Třísekční teleskopická středová tyč s TwistLock aretací je zakončena ¼“ šroubem. Tři stativové nohy aretovatelné ve 3 polohách tvoří ve složeném stavu grip s pogumovaným povrchem. Model obsahuje odnímatelnou BlueTooth spoušť (Impulse), kterou lze nacvaknout na grip nebo použít samostatně (dálková spoušť). K dispozici je upínací držák (klip) GripTight PRO Mount 2 a precizně provedený celokovový držák pro aretované fixní uchycení telefonu.

Bezpečná práce i s drahou výbavou

Systém bezpečné aretace umožňuje práci se stativem v extrémních podmínkách. Možná tak je práce s telefonem v horizontální i vertikální poloze a nastavení polohy ve 3 osách. Všechny upínací plošky jsou osazeny měkkou gumou, která zabraňuje poškrábání nebo poškození upnutého telefonu. Kovové flash sáňky (Cold Shoe PRO) jsou součástí držáku – slouží pro uchycení blesku, mikrofonu,apod. Držák je vybaven dvěma ¼“ maticemi pro upevnění přídavných gorillapod ramen s flash a Gopro adaptéry pro upevnění dvou přídavných modulů (GorillaPod Arm Kit není součástí balení). V balení najdeme také zápěstní řemínek.

  • Teleskopickopická třísekční středová tyč s TwistLock aretací, která je zakončena ¼“ šroubem, poslouží také jako selfie nástroj
  • Má tři stativové nohy a odnímatelnou BlueTooth spoušť
  • Využití při fotografování a natáčení videí s telefony šířky 56 - 91 mm, fotoaparáty a akčními kamerami
  • GripTight PRO 2 Mount je součástí balení
  • Rozměry (složený stav, v x h x š): 34 x 7 x 7 cm
  • Hmotnost: 0,35 kg