Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Kód: 106
480 Kč 480 Kč / 1 ks
Dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Digitální diagnostická váha, nosnost 150 kg, měření tuku, měření svalů, měření vody, uložení dat a párování s mobilní aplikací, připojení skrze Bluetooth, přesnost měření 50 g, 4 senzory, kompatibilní s iOS a Android, napájení AAA baterie, bílá barva.

Detailní informace

14 dní na vrácení
14 DNÍ NA VRÁCENÍ
bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2


S digitální osobní váhou Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 získáte dokonalý přehled o aktuální hmotnosti, množství svalové hmoty, vody a tuku v těle. Deska váhy je vyrobena z kvalitního skla, její nosnost je až 150 kg. Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 lze propojit s mobilní aplikací. K dispozici je možnost ukládání dat o věku, výšce i pohlaví. Při používání osobní digitální váhy Xiaomi oceníte přesnost vážení na 50 gramů, která je zaručena 4 citlivými senzory. Váhu lze prostřednictvím technologie Bluetooth připojit k chytrým telefonům s operačním systémem Android a iOS.

 
Obr. Senzor ve tvaru G 1483574a

Senzor ve tvaru G

Vysoce přesný čip BIA snadno zachytí každé procento tělesného tuku, 13 různých tělesných dat a plně vyhodnotí váš fyzický stav. Váha dokáže zaznamenat změny váhy od 50 g.

Obr. Hmotnost nerovná se tloušťka 1483574b

Hmotnost nerovná se tloušťka

Obvykle používáme hmotnost jako jediné kritérium pro stanovení tělesné hmotnosti člověka, ale to není přesné. Při stejné hmotnosti je objem tuku třikrát větší než svalový objem. Proto, i když je hmotnost stejná, lidé s příliš velkým množstvím tuku jsou obéznější. Poměr tělesného tuku je tedy standardem pro posuzování váhy při hubnutí. Přesná a komplexní stupnice tělesného tuku vám pomůže lépe porozumět svému tělu.

Obr. Přesnější měření 1483574c

Přesnější měření

Senzor z manganové oceli ve tvaru písmene G dokáže zaznamenat změnu tělesné hmotností již od 50 g. Měření tělesného tuku je tak ještě přesnější. Váha podporuje tři jednotky: kilogramy, libry a jin.

Obr. Komplexní údaje 1483574d

Komplexní údaje

Vysoce přesný čip BIA na měření tuku dokáže změřit vaši tělesnou hmotnost, BMI, procenta tělesného tuku, svalovou hmotu, vodu v těle, bílkoviny, viscerální tuk. 13 různých fyzických údajů tak slouží ke komplexnímu pochopení vašeho fyzického zdraví.

Obr. Dynamické vážení, statické měření 1483574e

Dynamické vážení, statické měření

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 dokáže inteligentně přepínat mezi dynamickým a statickým režimem vážení, díky tomu může zaznamenat hmotnost už od 100 g. Kromě vážení v dynamickém režimu můžete vážit ve statickém režimu například zeleninu, ovoce, balíky nebo další položky.

Obr. Test rovnováhy těla 1483574f

Test rovnováhy těla

Rovnováha je základní schopnost fyzické aktivity a zlepšení rovnováhy může snížit riziko pádů a zranění kloubů. Nyní musí uživatel stát pouze na jedné noze na stupnici tělesného tuku. Dokážete tak pochopit sílu této schopnosti.

Obr. Bluetooth 5.0 1483574g

Bluetooth 5.0

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 je vybavena nízkoenergetickým Bluetooth 5.0. Po propojení s aplikací Xiaomi Sports zvládne rychle přenášet údaje o těle, jako je tělesná hmotnost a procento tělesného tuku. Inteligentně identifikuje různé lidi během měření. Podporuje záznamy až 16 osob. Pokud je uživatel nastaven jako návštěvník, nezanechá žádné záznamy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní váhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.9 kg
Barva: Bílá
Funkce: Měření tuku, Měření svalů, Měření vody, Uložení dat, Párování s mobilní aplikací
Kompatibilní OS: iOS, Android
Konektivita: Bluetooth
Materiál desky: Sklo
Napájení: AAA
Počet senzorů: 4
Přesnost měření: 50 g
Typ váhy: Digitální diagnostická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: