VERBATIM SUREFIRE GAMING externí HDD 1TB USB 3.2, Gen 1

Kód: 1050
1 389 Kč 1 389 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Rozhraní: externí USB 3.2; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Typ disku: HDD externí.

Detailní informace

14 dní na vrácení
14 DNÍ NA VRÁCENÍ
bez udání důvodu

Detailní popis produktu

VERBATIM SUREFIRE GAMING externí HDD 1TB USB 3.2, Gen 1


Herní konzole mají omezenou úložnou kapacitu. Nejmodernější hry ji rychle zaplní, takže nezbyde místo na nové. Řešením je připojit herní pevný disk SureFire, který představuje praktické rozšíření úložiště, takže můžete mít všechny hry uložené na jednom místě. Díky 1 TB kapacitě herního pevného disku SureFire, na nějž lze uložit více než 25 herních titulů, se hráči již nemusí rozhodovat, které hry ze své konzole nebo počítače vymažou, aby uvolnili místo pro nové tituly. Pevný disk SureFire, jehož konstrukce těla je inspirována nejnovějšími konzolemi a který obsahuje vícebarevná proměnlivá dekorační RGB LED světla, zajišťuje vysokorychlostní přenos dat, což je ideální pro nejmodernější hry.

  • Vhodný na hraní her na konzoli i na počítači
  • Pohodlně si uložte všechny hry na jedno místo
  • Vícebarevná proměnlivá dekorační LED světla
  • Vysokorychlostní přenos dat
  • SuperSpeed USB 5Gbps
  • Zálohovací software Nero
  • Zařízení lze také používat jako běžný externí pevný disk (HDD) pro ukládání souborů

 

NAVRŽENO PRO HRÁČE
Herní pevný disk SureFire, jehož elegantní černý design zdobený barevnými proměnlivými dekoračními LED světly je inspirován nejnovějšími konzolemi, představuje stylové řešení nadbytku her. Většinu konzolí je nutné naformátovat, proto před použitím proveďte zálohování. Pevný disk lze používat i v jiných konzolích a počítačích, může ale být nutné ho nejprve přeformátovat. 

 

 

BLESKOVÁ RYCHLOST

Herní pevný disk SureFire má rozhraní USB 3.2 GEN 1 umožňující přenos dat rychlostí až 5 Gb/s, což významně zkracuje čas zálohování her. Pevný disk se dodává s adaptérem USB-C™, takže se dá používat s širokou škálou zařízení. 

 

SOFTWARE NERO BACKUP

Pro další stupeň zabezpečení je součástí software Nero Backup, který vám pomůže zálohovat všechny soubory, složky a jednotky z notebooku nebo počítače, kdykoliv chcete. Můžete si také naplánovat automatické pravidelné zálohování v konkrétní čas a den! Software Nero Backup je kompatibilní pouze s operačním systémem Windows.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné disky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: