Amazfit GTR 4 Superspeed Black

Kód: 79
4 634 Kč
Dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: hliník

Detailní informace

14 dní na vrácení
14 DNÍ NA VRÁCENÍ
bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Amazfit GTR 4 Superspeed

Chytré hodinky Amazfit GTR 4 přichází s luxusní výbavou, aby se vám staly oporou při sportu i ve společnosti. Kromě obligátních notifikací a propojení se smartphony (včetně podpory hovorů a ukládání hudby) totiž přináší také pokročilé fitness funkce v čele se 150+ sportovními režimy a mimořádně přesnou dvoupásmovou GPS. Díky systému Zepp OS 2.0 ale nabízí také skvělé vychytávky jako Morning Update, detekci pádů nebo pokročilé tréninkové funkce, jako je doba zotavení, tréninkový efekt atp.

Stejně precizně sledují díky biometrickému senzoru BioTracker 4.0 PPG také spánek. Těšit se ale lze i na výdrž na nabití dosahující až 7 dní nebo třeba automatickou detekci sportů u 8 aktivit. Kromě cvičení v posilovně nebo při venkovním běhu se je nemusíte bát vzít také do vody. Jsou vodotěsnosné dle 50 m (5 ATM), skvěle se proto hodí i pro plavání.


150+ sportovních režimů

Amazfit GTS 4 nabízí široký výběr z více než 150 sportovních aktivit, které zahrnují chůzi, běh, cyklistiku, jógu a další včetně plavání vzhledem k voděodolnosti do 50 m.

 


 

Ukládání a přehrávání hudby

Motivovat k ještě lepším výkonům vás může hudba – můžete ovládat vzdáleně přehrávání z telefonu i si přímo nahrát písničky do paměti hodinek a vyrazit bez mobilu.

 


 

Automatická detekce sportů

U 8 sportovních aktivit hodinky podporují automatickou detekci cvičení, aniž byste museli vy cokoli řešit.

 


 

Přesná GPS

Amazfit se soustředil na přesnost GPS – proto do hodinek nasadil dvoupásmovou technologii GPS podobnou té využívané v letectví a automobilovém průmyslu. Zajistí tak přesnou lokalizaci i ve složitých podmínkách, jako jsou plná centra měst nebo naopak hustě porostlé lesy atp.

 


 

Navigování

S přesnou GPS úzce souvisí i možnost importovat do hodinek trasy a nechat se navigovat v místech, která neznáte. Také vám prozradí nejkratší cestu zpět.

 


 

PeakBeats

Váš výkon můžete zkontrolovat prostřednictvím PeakBeats. Po dokončení cvičení inteligentní algoritmy vyhodnotí vaše snažení a zobrazí hodnoty, jako je VO2Max, doba zotavení, tréninková zátěž a tréninkový efekt, díky nimž lépe porozumíte regeneraci i sledování pokroku.

 


 

Spolupráce s aplikacemi třetí strany

Spolehnout se můžete i na komptabilitu s aplikacemi pro sportovce, jako je Strava nebo Adidas Running a další, abyste se mohli s přáteli podělit o vaše sportovní úspěchy.

 


 

1,43" HD AMOLED displej

Luxusní podívanou servíruje 1,43" HD AMOLED displej perfektně čitelný za každé situace – i na přímém slunečním světle.

 


 

200+ ciferníků

Přizpůsobit si vzhled hodinek můžete prostřednictvím výběru z více než 200 ciferníků, včetně funkce Always-On.

 


 

BioTracker 4.0 PPG

Informace o vašem zdraví zjišťují tyto hodinky opravdu precizně. Stará se o to biometrický senzor BioTracker 4.0 PPG ještě vylepšený o další dvě LED, díky čemuž shromažďuje o 33 % více dat než minulá generace, samozřejmě s ještě vyšší přesností i díky skleněnému krytu. Jediným klepnutím otestovat svou srdeční frekvenci, saturaci krve kyslíkem, úroveň stresu a rychlost dýchání. V případě zájmu si navíc můžete nechat sestavit personalizované hodnocení zdravotního stavu (PAI).

 


 

Sledování spánku

Během vašeho snění monitorují délku a kvalitu spánku. Dokážou rozpoznat jednotlivé fáze a vaši dechovou frekvenci. Ráno si pak na displeji zobrazíte statistiky a ihned víte, zda si tělo odpočinulo a připravilo se na další náročný den.

 


 

Morning Update

Hodinky navíc po probuzení nejenže poskytnou přehled o kvalitě spánku, ale také přináší pohled na stav baterie i předpověď počasí nebo váš kalendář a další atributy, které si můžete sami přizpůsobit.

 


 

Zepp OS 2.0

Systémem smartwatch je Zepp OS 2.0, který zajišťuje plynulé reakce a je navržen pro optimalizaci spotřeby. Nabízí přitom široké možnosti personalizace zobrazení.

 


 

Podpora hovorů

Díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru hodinky využijete také pro handsfree telefonní hovory. Spárujte je se svým chytrým telefonem a vyřizujte hovory pohodlně ze zápěstí.

 


 

Dlouhá výdrž

K přednostem těchto chytrých hodinek bezesporu patří i jejich výdrž. Zařízení vydrží při náročném používání sloužit až 7 dní, v úsporném režimu 24 dní a v režimu zobrazování času dokonce 50 dní!

 


 

Aplikace Zepp

Po bezdrátovém spárování hodinek se smartphonem (Android i iOS) přes Bluetooth dostáváte na své zápěstí notifikace z vybraných aplikací, také můžete například hodinky aktualizovat. Zároveň si můžete do telefonu nahrát veškerá získaná data o vaší fyzické aktivitě – analyzovat je pak můžete v kompatibilní aplikaci Zepp App.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Hmotnost: 0.3 kg
Aktivity: Badminton, Běh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chůze, Jóga, Lezení, Lyžování, Plavání, Tenis, Turistika, Veslování
Barva: černá
Baterie: běžná výdrž 336 hodin
Chytré funkce: Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Vlast
Jazyk: Angličtina, Čeština, Němčina, Slovenština, Maďarština, Francouzština
Kapacita uložiště: 2,3 GB
Konektivita: WiFi, Bluetooth
Obvod zápěstí: 15 - 21,5 cm
Operační systém: iOS, Android
Sportovní funkce: Detekce zahájení aktivity, Intervalový trénink, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zón
Úhlopříčka displeje: 1,43"
Velikost pouzdra: 46 mm
Vodotěsnost: 50 m (5 ATM)
Výbava: Akcelerometr, GPS, Gyroskop, Vibrace, Galileo, Intenzita světla, Barometr, Oxymetr, Mikrofon, Kompas, Glonass, Reproduktor, Bezd
Zdravotní funkce: Dechová cvičení, Pitný režim, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Měření úrovně stresu, Připomenutí pohybu, Sledo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: