Amazfit GTS 2 mini

Kód: 8544
Značka: Amazfit
2 157 Kč 2 157 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Ultratenký a lehký design s always-on AMOLED displejem. Nabízejí měření saturace kyslíku v krvi a více než 70 sportovních režimů. Mezi další funkce patří hlasové ovládání s Amazon Alexou, personalizované ciferníky, monitorování srdečního tepu, spánku, úrovně stresu a ženského cyklu. Systém hodnocení zdraví PAI umožňuje sledování celkového zdraví. Baterie vydrží až 14 dní a hodinky umožňují ovládání kamery telefonu a dechová cvičení. Hodinky jsou voděodolné a odolávají tlaku vody do hloubky 5 ATM.

Detailní informace

14 dní na vrácení
14 DNÍ NA VRÁCENÍ
bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Amazfit GTS 2 mini

Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zaujmou působivou výbavou v kombinaci s kompaktním provedením, díky kterému perfektně padnou na ruku. Vše důležité přitom zobrazují prostřednictvím 1,55palcového Retina Always-on AMOLED displeje, včetně dat naměřených prostřednictvím integrované GPS, kterou oceníte například při běhu. Stejně tak ale podporují i měření pokročilých metrik, jako je okysličení krve nebo stres. S tím vám pomohou se vyrovnat pomocí dechových cvičení.

Hodinky jsou voděodolné až do hloubky 50 m a nabízí celkově přes 70 sportovních režimů. Excelují přitom i v otázce výdrže na nabití, která činí až 14 dní! Stejně tak přesně monitorují spánek a poslouží ke vzdálenému ovládání vašeho telefonu.

Nádherně lehké

S hmotností jen 19,5 gramů jsou hodinky nádherně lehké, takže vás neomezují při běžném nošení, sportu ani ve spánku, čemuž napomáhá také tělo tenké 8,95 mm. Kompaktnosti je dosaženo také zásluhou nádherného bezrámečkového designu se zaobleným 2,5D sklem.

 

Always-on AMOLED displej

Hodinky vše důležité zobrazují na krásném dotykovém displeji s 1,55palcovou úhlopříčkou, jemným rozlišením a špičkovou technologií AMOLED.

Vyberte si ciferník

Design hodinek si můžete plně přizpůsobit outfitu i náladě díky výběru z 50 ciferníků, přičemž většina z nich podporuje funkci Always-on displej. Navíc u nich lze personalizovat data, která mají ukazovat a také pro tvorbu ciferníku využít vaši fotografii.

 

Měření hladiny kyslíku v krvi

Ukázkou skutečně působivé výbavy je kromě jiného senzor pro měření saturace krve kyslíkem. To vám pomůže lépe porozumět vašemu tělu a dosáhnout úspěchů rychleji.

Sledování srdečního tepu 24/7

Velmi přesný snímač srdečního tepu dokáže vaši srdeční frekvenci monitorovat nepřetržitě a upozornit na abnormality.

Monitorování spánku

Stejně tak smartwatch přesně monitorují spánek – pomocí lehké, hluboké a REM fáze. Současně rozpoznají i denní spánek pro kompletní informace o vaší regeneraci.

Sledování menstruačního cyklu

Amazfit GTS 2 mini dokážou zaznamenat i menstruační a ovulační období a upozornit vás na ně s předstihem, včetně předpovědi času a délky menstruačního cyklu.

Systém hodnocení zdraví PAI

Veškerá naměřená data jsou ukládána do systému Huami-PAI (Personal Activity Intelligence), který pomocí šikovného algoritmu vypočítá skóre, dle něhož si budete moci udělat obrázek o vašem celkovém fyzickém stavu.

Monitoring stresu

Pokročilá senzorová výbava stojí za tím, že tyto chytré hodinky přesně měří stres, s nímž vám pomohou se vyrovnat prostřednictvím relaxačních dechových cvičení.

70+ sportovních režimů

Celkově mají hodinky v repertoáru 70+ sportovních režimů, které přesně měří i díky integrované GPS.

Amazon Alexa

Amazfit GTS 2 mini podporují hlasového asistenta Amazon Alexa. Pomocí hlasových pokynů tak lze nastavit budík i časovač, vytvořit nákupní seznam nebo zkontrolovat počasí a dokonce i ovládat vaši chytrou domácnost.

Až 14 dní na nabití

Na rozdíl od běžných chytrých hodinek se nemusíte obávat nabíjení každý den – výdrž na nabití totiž dosahuje až 14 dní zásluhou baterie o kapacitě 220 mAh!

Skutečně odolné a chytré

Díky voděodolnosti do 50 metrů hodinky budou spolehlivě zaznamenávat vaše úspěchy i v bazénu a nechybí jim ani další chytré funkce, jako je možnost přes Bluetooth dálkově ovládat fotoaparát vašeho mobilu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Hmotnost: 0.2 kg
Aktivity: Běh , Cyklistika , Chůze , Jóga , Lezení , Outdoor , Plavání , Veslování
Hmotnost: 19.5 g
Hodinkové funkce: Budík , Datum , Den v týdnu , Stopky
Chytré funkce: Hledání telefonu, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Vlastní ciferníky
Jazyk aplikace: Angličtina, Čeština, Němčina, Francouzština
Kompatibilní OS: iOS, Android
Konektivita: Bluetooth
Notifikace z telefonu: Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail
Senzory a hardware: Akcelerometr, GPS, Gyroskop, Vibrace, Intenzita světla, Oxymetr, Kompas, Glonass
Verze kompatibilního OS: Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , Android 5.0 , iOS 15 , iOS 1
Zdravotní funkce: Dechová cvičení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Připomenutí pohybu , Sledování men
Nevyplňujte toto pole:
PM Avatar autora Barva 25.3.2024 06:10
V jakém barevném provedení jsou?
Odpovědět