Creative repro T60 - stolní reproduktory

Kód: 686940
Značka: Creative Labs
2 234 Kč
Skladem (>1 KS)

Detailní informace

14 dní na vrácení
14 DNÍ NA VRÁCENÍ
bez udání důvodu

Detailní popis produktu

CREATIVE T60

Kompaktní stolní reproduktory Hi-Fi 2.0 s funkcí Clear Dialog a Surround od Sound Blaster pro počítače a notebooky

Stále se potýkáte s výchozí zvukem z vaší počítačové sestavy? Ačkoli máte nastavenou nejvyšší hlasitost, musíte napínat sluch, abyste slyšeli mluvené dialogy postav seriálu, protože jsou příliš tlumené? Systém Creative T60, který je novinkou v řadě Creative T100 v řadě T reproduktorů, přináší zásadní změnu.

Reproduktorový systém Creative T60 je vybaven funkcemi Clear Dialog a Surround. Tyto zvukové technologie využívají zkušenosti společnosti Sound Blaster v oblasti zvuku a zajišťují jasnější mluvené dialogy a vylepšený prostorový zvuk pro větší opojení. Díky vysokému akustickému výkonu s vestavěným digitálním zesilovačem a naší technologií BasXPort, která posiluje výkon basů, se váš zážitek z přehrávání filmů ve stolním počítači navždy změní.

Reproduktorový systém Creative T60 především nabízí celou škálu možností připojení. Kromě zvuku USB-C pro herní konzole obsahuje integrované konektory pro připojení sluchátek a mikrofon, když se potřebujete zúčastnit online pracovního hovoru. Dále je tu praktické a snadno přístupné tlačítko pro přepínání reproduktorů a sluchátek. Nejvyšší čas posunout úroveň výchozího počítačového zvuku někam dál.

VÁŠ STOLNÍ REPRODUKTOROVÝ SYSTÉM, KTERÝ VYUŽÍVÁ TECHNOLOGIE SOUND BLASTER

Konečně můžete jasně slyšet, co hrdinové ve filmu říkají! Konečně se můžete ponořit do herních turnajů! Systém Creative T60 využívá více než 30leté zkušenosti společnosti Sound Blaster v oblasti zpracování zvuku a technických zkušeností. Využívá zvukové technologie Sound Blaster Clear Dialog a Surround, které vám umožní lepší srozumitelnost hlasu a široký prostorový zážitek. Zvedněte laťku zážitku ze sledování filmů ve stolním počítači a soustřeďte se na děj, aniž byste museli číst titulky; ponořte se do akce a nenechte se rozptylovat při hraní her.

Technologie Clear Dialog a Surround můžete zapnout přímo pomocí tlačítka umístěného na reproduktoru a začít si užívat!

CLEAR DIALOG

Hlasitost není důležitá. Je samozřejmě skvělé, když má film nebo hra bohatý a dechberoucí zvuk. Když se ale dialog topí ve zvukových efektech výbuchů a v hudbě, je to k ničemu.

Clear Dialog extrahuje vokály a mluvený dialog pomocí techniky zpracování zvuku, poté je inteligentně vylepšuje a zesiluje, což vám umožní slyšet každou slabiku jasně a bez omezování dalších prostorových efektů.

SURROUND

Skvělý zážitek doplňuje naše technologie Surround, která vašim médiím poskytuje širší akustické pole! Tato technologie dokáže identifikovat a vylepšit prostorové informace příchozího zvuku pomocí zvukových filtrů Sound Blaster a optimalizuje zážitek z poslechu pro dvoukanálový i vícekanálový zdrojový obsah.

Konečný výsledek: rozšířené akustické pole a prostorový zvuk z libovolného typu zdroje zvuku, včetně Netflix, HBO a Amazon Prime Video; to vám poskytne realističtější a komfortnější zážitek z poslechu, díky kterému budete ponořeni do svých filmů, her a dokonce i hudby.

AKUSTICKÝ VÝKON - ODŠKRTNUTO

Co se týče akustického výkonu, rozhodně nešetříme. Systém Creative T60 je vybaven dvěma výkonnými 2,75 ” širokopásmovými měniči a vestavěným digitálním zesilovačem, který dokáže zpracovat celé spektrum zvukového rozsahu a zajistit tak konzistenci zvuku. Tento 2.0 zvukový systém také dokáže dosáhnout akustického výkonu 30 W RMS se špičkovým výkonem až 60 W.

Naše vylepšená technologie BasXPort navíc vylepšuje basy pro syté, hluboké tóny, aniž by bylo nutné používat subwoofer.

KOMUNIKUJTE CHYTŘEJI SE SADOU SMARTCOMMS KIT

Vynechte zbytečné ovládací prvky mikrofonu a komunikujte s ostatními zřetelně a bez nepříjemného šumu na pozadí! Sada SmartComms Kit usnadňuje uživatelům operačního systému Windows 10 komunikaci prostřednictvím sady inteligentních komunikačních funkcí bez ohledu na to, zda se účastníte konferenčním hovoru nebo spolupracujete ve hře se svými spoluhráči. Kromě toho funguje se všemi sluchátky s mikrofonem, náhlavními soupravami a externími mikrofony.

VOICEDETECT
AUTOMATICKÉ ZTLUMENÍ A ZAPNUTÍ ZVUKU

Budete slyšet, pouze když budete hovořit; jakmile se odmlčíte, váš mikrofon se automaticky vypne - a nemusíte ani hnout prstem. Naše funkce VoiceDetect zapíná a vypíná váš zvuk pomocí detekce hlasu a tím vám uvolňuje ruce - a mysl - takže se můžete soustředit na jiné důležité věci, jako je boj proti útoku nepřátel nebo vaše pracovní povinnosti.

NOISECLEAN
OBOUSMĚRNÉ POTLAČENÍ ŠUMU*

Umožňuje odstranit nežádoucí rušivé šumy na obou koncích konverzace v reálném čase.

NoiseClean-in detekuje statické šumy na pozadí, které přicházejí od ostatních účastníků vašeho online volání, a potlačuje tento šum při zachování vokálů a mluvených dialogů, abyste je mohli jasně slyšet. Zkrátka NoiseClean-in odstraňuje detekované šumy z vašeho příchozího zvuku tak, aby byly hlasy ostatních lépe slyšet.

NoiseClean-out dělá totéž - ale s šumem na vašem vlastním pozadí. Nyní už nemusíte nikoho žádat, aby „si to ztlumil“.

*Funkce NoiseClean nejlépe fungují na ruchy na statické pozadí, jako jsou ventilátory, klimatizace, osvěžovače vzduchu, zvlhčovače, vysavače, fény, elektrické holicí strojky nebo sekačky na trávu.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Rozsah možností připojení vás bude rozmazlovat. Stačí připojit síťový napájecí adaptér k elektrické zásuvce, vybrat typ připojení a je hotovo. Kromě toho jsme vám ulehčili situaci tím, že jsme přiložili všechny kabely a adaptéry nezbytné pro vaši preferovanou volbu.

Zvuk USB-C
Užijte si vysoce kvalitní USB-C streamování zvuku s herními konzolemi jako PS4™, PS5™ a dokonce i Nintendo Switch™ přímo z vašeho počítače.

Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0
Streamujte bezdrátově ze svých mobilních zařízení do Creative T60 a snadno poslouchejte hudbu.

Sluchátka/náhlavní souprava
Připojte sluchátka nebo náhlavní soupravu a užívejte si zvuk nebo přijměte pracovní volání v soukromí.

Mikrofon
Připojte systém k externímu mikrofonu a můžete v pohodlí pořádat schůzky nebo komunikovat se svým herním týmem.

Vstup AUX-in 3,5 mm
Pro analogová audio zařízení se můžete připojit pomocí standardního 3,5mm portu vstupu AUX-in.

PŘEPÍNAČ REPRODUKTORŮ A SLUCHÁTEK

Už vás nebaví neustálé připojování a odpojování náhlavní soupravy od aktuálního stolního reproduktoru, abyste mohli střídat mezi přehráváním zvuku z reproduktorů a náhlavní soupravy? Se systémem Creative T60 už nic takového nezažijete! Pomocí tlačítka, které je pohodlně umístěno na přední straně reproduktoru, můžete okamžitě přepnout mezi přehráváním zvuku z Creative T60 nebo náhlavní soupravy.

SNADNO PŘÍSTUPNÁ TLAČÍTKA

A to není vše! Na pravém reproduktoru najdete knoflík hlasitosti pro úpravu hlasitosti, tlačítka Clear Dialog a Surround pro aktivaci zvukových technologií stisknutím tlačítka a tlačítko napájení pro zapnutí reproduktoru nebo přepínání mezi zdroji zvuku.

IDEÁLNÍ DOPLNĚK VAŠÍ MÍSTNOSTI

Reproduktorový systém Creative T60 představuje perfektní stolní reproduktory 2.0 do vašeho pokoje. Čistý a elegantní vzhled, který ladí s vaším monitorem, který nezabírá většinu drahocenného místa na stole. V kombinaci se všemi akustickými funkcemi a možnostmi připojení umožňuje tento reproduktorový systém Creative T60 jednoduchý a bezproblémový upgrade výchozího zvuku vašeho stolního počítače nebo notebooku.

SPECIFIKACE

Rozměry
Levý satelit: 147 x 92 x 199 mm, Pravý satelit: 157 x 92 x 199 mm

Délka kabelu
satelit: 2,0 m kabel připojený k levému satelitu, Kabel USB-C na USB-C (délka kabelu: 1,2 m), 3,5mm kabel stereo-stereo (délka kabelu: 1,2 m)

Hmotnost
1,9 kg

Provozní teplota
0°C až 45°C

Výstupní výkon
2 x 15W RMS, Celkový výkon systému: až 30 W RMS, špičkový výkon 60 W

Ovladače
Duální 2,75” reproduktorové měniče

Frekvenční rozsah
50 Hz ~ 20 kHz

Konfigurace systému
Systém 2.0

Odstup signál/šum
? 75 dB

Provozní frekvence technologie Bluetooth
2402–2480 MHz

Provozní dosah zařízení s technologií Bluetooth
až 10 metrů, (měřeno v otevřeném prostoru; Zdi a předměty mohou mít na dosah zařízení negativní dopad.)

Verze Bluetooth
Bluetooth 5.0

Profil Bluetooth
HFP (profil hands-free), A2DP (Wireless Stereo Bluetooth)*
*Profil stereo technologie Bluetooth neboli A2DP umožňuje bezdrátový přenos plně stereofonního zvuku na další zařízení podporující technologii Bluetooth Chcete-li zjistit, zda je vaše zařízení (notebook, počítač nebo mobilní zařízení) vybaveno technologií Bluetooth s profilem A2DP, vyhledejte informace v dokumentaci nebo na webových stránkách výrobce zařízení.

Podporované kodeky
SBC

Typ konektoru
Bluetooth, vstup AUX, ZVUK USB, Mic-in, USB-C, port pro sluchátka/náhlavní soupravu

Barva
Černá

Provedení
BasXPort

Doplňkové parametry

Kategorie: K počítači
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.79 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: