Sony ULT WEAR WHULT900NB černá

Kód: 24464
Novinka
Značka: Sony
4 799 Kč
Skladem (>1 ks)

Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, Ambient sound, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 5-20000 Hz, výdrž baterie až 50 h

Detailní informace

14 dní na vrácení
14 DNÍ NA VRÁCENÍ
bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka s mohutnými, výkonnými basy a špičkovou čistotou zvuku

Nasaďte si komfortní sluchátka Sony ULT WEAR a užijte si hudbu v té nejvyšší možné kvalitě. 40mm měniče ve spolupráci s pokročilým procesorem V1 zprostředkují kvalitní a čistý zvuk plný detailů. Nastavitelný hlavový most a komfortní náušníky vám umožní sluchátka nosit dlouhou dobu bez pocitu nepohodlí. Doba poslechu se navíc pohybuje na 30 hodinách (50 bez ANC). Pokud nechcete být rušení svým okolím, můžete aktivovat pokročilou technologie potlačení okolního hluku. V opačném případě lze aktivovat ambientní režim, to kdybyste naopak potřebovali slyšet své okolí. Všechny potřebné ovládací prvky jsou na sluchátkách Sony ULT WEAR, ale využít můžete i aplikace Sony | Music Center.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Sony ULT WEAR, černá

Sluchátka mají kvalitní 40mm měniče

Výkonný zvukový procesor V1, jenž je použitý ve sluchátkách řady 1000X

Technologie ANC pro ničím nerušený poslech

Funkce ambientního zvuku k vám propustí zvuky z okolí

Tlačítkem můžete aktivovat posílení zvuku se dvěma režimy; Deep Bass a Attack Bass

30hodinová výdrž baterie (50 bez ANC)

Čistá kvalita hovoru díky mikrofonům Sony Precise Voice Pickup 

Stabilní připojení přes Bluetooth

Multipoint Connection vám umožní připojit se ke dvěma zařízením současně

Elegantní a komfortní provedení

Nastavitelný hlavový most

Benefity Bluetooth sluchátek Sony ULT WEAR

Vynikají zvuk bez kompromisů

Sluchátka ULT WEAR čerpají z dlouholetých zkušeností společnosti Sony v oblasti zvuku a jsou nabité špičkovou technologií pro dosažení zážitku ULT POWER SOUND. Proto jsou sluchátka Sony ULT WEAR vybavena procesorem V1 (stejným procesorem, jaký se nachází v oceňovaných sluchátkách řady 1000X od Sony) a vysoce kvalitními 40mm měniči. Ty reprodukují hutné basy a křišťálově čisté detaily, abyste si mohli užít veškerou hudbu naplno.

Sony ULT WEAR umí vylepšit zvuk stisknutím tlačítka

Chcete ještě vylepšit stávající zvuk Bluetooth sluchátek Sony ULT WEAR? Stiskněte tlačítko a přepínejte mezi zvukovými režimy Deep Bass a Attack Bass. První zmiňovaný režim přidává hudbě rezonující hloubku posílením nižších frekvencí, zatímco druhý režim zvyšuje celkovou energii a sílu hudby. Mezi oběma režimy sluchátek Sony ULT WEAR lze přepínat i prostřednictvím aplikace Sony | Music Centre.

Soustřeďte se pouze na svou hudbu s ANC

Zaposlouchejte se do svých songů a nenechte se ničím rušit. Bezdrátová sluchátka Sony ULT WEAR disponují funkcí potlačení okolního hluku, díky čemuž si můžete lépe užít své playlisty. Na každém náušníku jsou dedikované mikrofony pro ANC, které v kombinaci s pokročilým procesorem sluchátek Sony řady 1000X zajistí precizní potlačení hluku. Pokud naopak budete chtít slyšet své okolí, stačí stisknout tlačítko a aktivovat režim okolního zvuku.

Sony ULT WEAR mají styl

Stylové provedení vám nebude nikde dělat ostudu, ba naopak. Sluchátka Sony mají čistý a elegantní design. Navíc výrobce zvolil takové materiály, které vám poskytnou naprostý komfort i při celodenním nošení. Nastavitelný hlavový most se vám plně přizpůsobí. Při nepoužívání můžete sluchátka Sony ULT WEAR jednoduše složit a schovat do odolného pouzdra.

Sluchátka poskytnou vysokou čistotu hovorů

Zapomeňte na vytahování telefonu z kapsy pro to, abyste si vyřídili příchozí hovory. Bezdrátová sluchátka Sony ULT WEAR jsou vybavena kvalitními mikrofony, které se postarají o křišťálově čisté hands-free hovory i v hlučném prostředí. Mikrofon využívá technologii formování paprsku a přesného snímání hlasu. Proto budou vaše hovory vždy srozumitelné.

Souběžné připojení se dvěma zařízeními

Bezdrátová sluchátka Sony disponují funkcí Multipoint Connection, díky které je lze připojit až ke dvěma zařízením současně a plynule mezi nimi přepínat. Skvělé je i to, že nezáleží na tom, k jakým zařízením jste připojení. Sluchátka Sony ULT WEAR si rozumí se všemi.

Sony ULT WEAR mají skvělou výdrž na baterii

Užijte si hudbu kdykoli a jak jen dlouho budete chtít. Sluchátka Sony ULT WEAR totiž mají vysokokapacitní baterii s až 30hodinovou výdrží. Pokud ovšem vypnete potlačení hluku, tak se hodnota takřka zdvojnásobí, jelikož výdrž pak bude činit až 50 hodin. Pokud by však sluchátkům Sony energie přece jen docházela, 3minutovým nabitím jim doplníte dost energie pro další 1,5 hodiny poslechu.

Rychlé a snadné párování

Bezdrátová sluchátka Sony ULT WEAR podporují připojení s Fast Pair a Swift Pair. Proto ke sluchátkům snáze připojíte spoustu různých zařízení. Nebudete muset nic složitě nastavovat ani vyhledávat, během chvilky budou sluchátka Sony ULT WEAR připojena k vašemu telefonu či notebook

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: